depilacia cukrovou pastou header

Depilácia cukrovou pastou

Brazílčanky milujú, keď sú všade hladké ako bábätká

V Brazílii sú ženy aj krásne, aj štíhle, aj opálené. Tie najkrajšie a najšikovnejšie sa každý rok predvádzajú na karnevale v Riu, kde ich obdivuje celý svet.

Tanečnice, ale aj ostatné ženy však majú jednu kozmetickú vášeň – dokonale odstránené všetky chĺpky na tele. Nakoniec práve Brazília je krajina, ktorá dala meno depilácii intímnych partií.

V 80. rokoch minulého storočia sa niekoľko brazílskych sestier presťahovalo do New Yorku a otvorili si kozmetický salón. Na ich veľké prekvapenie odstraňovanie chĺpkov z intímnych miest voskom tam v tom čase nikto iný nerobil, hoci u nich doma v Brazílii to bol zákrok bežný asi ako holenie nôh alebo strihanie nechtov.

Prvá zmienka o hladkých Brazílčankách totiž pochádza z roku 1500, keď krajinu navštívili prví moreplavci. A tak sa niet čo čudovať, že sú s ním po stáročiach vykonávania úplne zžité. Procedúra bola populárna najprv medzi pornohviezdami, potom medzi celebritami a dnes si ju žiadajú šestnásťročné dievčatá i štyridsaťročné dámy.

Celebrity ktore chodia na brazilsku depilaciu – Madonna, Vtoria Beckham, Eva Longoria, Sienna Miller, Paris Hilton, Oprah Winfrey, Beyonce, Rihanna

Cukrovou pastou PANDHY’S dosiahneme:

  • vyššia účinnosť je preukázateľná už po prvej aplikácii
  • nové chĺpky sú slabšie, jemnejšie a svetlejšie
  • čisto prírodný hypoalergénny materiál
  • na rozdiel od teplého vosku nepáli
  • vzhľadom na vysokú koncentráciu cukru je antibakteriálna

Depilácia cukrovou pastou je jediná metóda depilácie, kedy sa chĺpky vyťahujú v smere rastu. Depilácia je takmer bezbolestná. Cukrová pasta Pandhy´s je 100 % prírodná, nie je testovaná na zvieratách, nemá vedľajšie účinky, nespôsobuje alergické reakcie. Je tak prírodná , že sa dá jesť. Na telo sa nenanáša horúca,ale v príjemnej telesnej teplote, preto je bezpečná aj pre dámy s kŕčovými žilami.Je rozpustná vodou,ľahko sa odstraňuje z pokožky. Odstraňuje iba chĺpky a odumreté kožné bunky. Živé nestrháva.Umožňuje viackrát ošetriť jednu plochu bez poškodenia pokožky. Neláme chĺpky. Chĺpok obalí, prenikne ku korienku a zjemní ho.Po depilácii sa dosiahne efekt detskej pokožky.

 

Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+421 (0) 904 616 468

Adresa

Štúrová 1
010 01, Žilina

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota na objednávku
Nedeľa zatvorené