Galvanizácia pleti

Účinok je viditeľný už po prvej aplikácii, vďaka čomu si vyslúžil ľudové označenie „žehlička na pleť“ K ošetreniu pleti galvanickým prístrojom sú určené špeciálne gély na rôzne problémy pleti našej profesionálnej kozmetiky GUINOT.

Použitím pozitívneho a negatívneho galvanického prúdu dosiahneme hĺbkové ošetrenie pokožky a následné vstrebanie pozitívne nabitých účinných látok pokožkou. Galvanický prúd už viac ako 50 rokov poznajú a používajú v liečebných kúpeľoch a kozmetických salónoch na špeciálne ošetrenie, ktoré osvieži tonizuje a dodá pokožke najúčinnejšie kozmetické zložky a energiu.

Výsledky a účinky

  • ošetrenie pôsobí hydratačne, revitalizačne, upokojujúco, dôsledkom čoho sa pokožka rozžiari a získa mladistvý a zdravý vzhľad
  • zvýšenie hydratácie o 52.3%
  • zníženie zvýšeného mastenia pleti o 88.9%
  • úbytok vrások o 53.4%
  • VIDITEĽNÉ VÝSLEDKY UŽ PO PRVOM OŠETRENÍ

Postup ošetrenia:

ionizácia – Výnimočná kombinácia pôsobenia galvanického prúdu a jemnej masáže elektródami podporí vstrebávanie účinných látok do hlbších vrstiev pokožky. Odstráni tak nečistoty a odhalí pôvodnú krásu pleti. Aplikované prípravky sú na prírodnej báze, obsahujú výťažky z rastlín a boli vyvinuté špeciálne pre tento prístroj.

kyslíková kúra – Vďaka pôsobeniu vysokofrekvenčného prúdu sa bunky nabijú energiou a kyslíkom. Popritom sa pleť dezinfikuje a vynikajúco sa podporí hojenie drobných rán.

spevňujúca masáž – Maska a relaxačná masáž sú garanciou oživenia pokožky. Výsledkom je zdravý, vyrovnaný a rozžiarený vzhľad tváre.

 

Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+421 (0) 904 616 468

Adresa

Štúrová 1
010 01, Žilina

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota na objednávku
Nedeľa zatvorené