institut slide

Profesionálna starostlivosť

Kozmetické ošetrenie je dôležitým krokom na ceste do sveta dlhodobej krásy. V salónoch Institut Esthederm vás čaká hlboký zážitok a starostlivosť, ktorá naštartuje prevýchovu pokožky a obnovu jej prirodzených procesov. Profesionálna kozmetička vám pleť dôkladne diagnostikuje, navrhne vhodné ošetrenie aj program domácej starostlivosti.

Keď pokožka trpí, je lepšie naučiť ju správne fungovať, ako nadmerne ošetrovať.

Základom všetkých produktov Institut Esthederm je Celulárna voda, ktorá je identická s vodou tela. Je to “živá” voda, ktorá pleti okamžite poskytuje komfort, hydratáciu, žiarivosť, vitalitu, pohodu a sviežosť.

Ponúkame Vám nasledujúce profesionálne ošetrenia pleti:

Essential – špecifické ošetrenie, ktoré poskytuje cielené riešenie pre kožné dysfunkcie, prevychováva pokožku a pomáha jej využívať svoje vlastné zdroje.
1,5 hod. – 40 €

Expert – intenzívne ošetrenie, ktoré poskytuje cielené a odborné riešenie pre akútne kožné dysfunkcie.
1,5 hod – 50 €

Cyclo system -Určené pre ženy od 45 rokov. Pleť je pevnejšia, hustejšia, pružnejšia a hladšia. Hlboké vrásky sú zredukované.
1,5 hod -60 €

 

Ošetrenie Osmoclean

Ultra-jemné a pritom hĺbkové čistenie pleti, ktoré si dokonale užijete.

Výsledok: Pleť bude do hĺbky vyčistená.
Ako funguje: Ošetrenie kombinuje viacero techník a produktov Institut Esthederm na odlíčenie a vyčistenie pleti, ako aj na hĺbkové vyčistenie pórov a jemné odstránenie povrchových nedokonalostí pleti.
Pre koho:  Pre všetky typy pleti.
Použitie:  Aspoň 2x mesačne.
Cena: 1,5 hod -30 €

 


 

Ošetrenie EXPERT

Intenzívne ošetrenie, ktoré poskytuje cielené a odborné riešenie pre akútne kožné dysfunkcie (akútna dehydratácia, citlivosť, akné alebo unavená a stresovaná pleť). Pleť v kríze ihneď stabilizuje a vďaka relaxačnej masáži zo salóna zároveň odídete oddýchnutá.

Výsledok: Akútne dehydratovaná pleť je intenzívne hydratovaná a jemné linky a vrásky z dehydratácie miznú. Akútne citlivá pleť je upokojená. Mastná pleť s akné je čistejšia, póry sú stiahnuté.
Ako funguje: Čistenie pleti hĺbkovo a ultra-jemne vyčistí pleť a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť. Produkty podľa potreby pleti Intensif Hyaluronic, Intensif Vitamin E, Intensif Propolis alebo Intensif Spirulina. Použitie špeciálnej Expert masky pleť podporuje vstrebávanie účinných látok a tak maximalizuje účinok ošetrenia.
Pre koho:  Pre pleť s akútnou dysfunkciou: dehydratácia, citlivosť, problematická pleť s akné alebo unavená a stresovaná pleť
Použitie:  Aspoň 1x mesačne.
Cena: 1,5 hod -50 €

 


 

Ošetrenie ESSENTIAL

Ošetrenie pre cielené riešenie niektorej z dysfunkcií pleti (dehydratácia alebo citlivosť). Intenzívne naštartuje dlhodobé prevýchovné procesy pleti, ktoré podporíte doma tréningom pleti podľa odporúčania kozmetičky.

Výsledok: Dehydratovaná alebo citlivá pleť opäť získava svoj komfort a je intenzívne naštartovaná k tomu, aby začala fungovať správne a stala sa normálnou.
Ako funguje: Čistenie pleti hĺbkovo a ultra-jemne vyčistí pleť a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť. Použitie špeciálnej chladivej „Cryo“ masky z morských rias, ktoré sú bohaté na stopové prvky okamžite pleť detoxikuje, prejasňuje, revitalizuje a spevňuje. Prevýchovné produkty Cellular Concentrate, Hydra System alebo Sensi System podporia vlastné mechanizmy pleti k tomu, aby fungovala správne.
Pre koho:  Pre pleť s dysfunkciou: dehydratácia alebo citlivosť.
Použitie:  Aspoň 1x mesačne.
Cena: 1,5 hod -50 €

 


 

Ošetrenie ACTIVE REPAIR

Ošetrenie určené pleti od prvých príznakov starnutia. Pár desiatok minút strávite v dokonalej relaxácii venovanej len vám a vašej pleti. Zo salóna odídete oddýchnutá, vaša pleť bude detoxikovaná a rozjasnená. Toto ošetrenie zároveň vyhladí mimické vrásky a naštartuje hĺbkové omladzovacie procesy vo vašej pleti, ktoré podporíte domácim ošetrením.

Výsledok: Vrásky a ryhy budú vyhladené. Pleť bude rozjasnená.
Ako funguje: Ošetrenie kombinuje efektívne techniky pre okamžité aj dlhodobé výsledky: hĺbkové čistenie pleti, lymfodrenážna masáž, špeciálna guma na vrásky a produkty Derm Repair a Active Repair: Čistenie pleti hĺbkovo a ultra-jemne vyčistí pleť a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť. Použitie špeciálnej „gumy na vrásky“ okamžite vyhladzuje mimické vrásky uvoľnením svalov. Lymfatická drenáž na tvári a dekolte pleť detoxikuje a povzbudzuje.
Pre koho:  Pre všetky typy pleti od prvých príznakov starnutia približne od 30 rokov veku.
Použitie:  Aspoň 1x mesačne.
Cena: 1,5 hod -60 €

 


 

Ošetrenie CYCLO

Inovatívna a vysoko efektívna starostlivosť o tvár odpovedajúca na hormonálne zmeny, ktoré sa prejavujú po 45 roku veku s okamžite viditeľnými výsledkami pre pevnejšiu, plnšiu, pružnejšiu pleť a vyhladenie vrások. Vďaka špeciálnej masáži zo salóna zároveň odídete zrelaxovaná a detoxikovaná.

Výsledok: Pleť bude úplne obnovená, pevnejšia, plnšia, pružnejšia. Vrásky budú vyhladené.
Ako funguje: K celkovej obnove a omladeniu zrelej pleti dochádza vďaka kombinácii: hĺbkového čistenia, ultra-jemného peelingu pleti, masáži a produktom z radu Cyclo System: Čistenie pleti a gélový peeling hĺbkovo aj povrchovo a pritom a ultra-jemne vyčistí pleť a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť. Masáž v oblasti bruška uvoľní napätie, privodí pocit relaxu a detoxikuje. Použitie produktov z radu Cyclo System v kombinácii so špeciálnou Acti-Roller technikou (voliteľné) pomôže preniknutiu produktov do hĺbky pleti a tým zvyšuje ich efektivitu.
Pre koho:  Pre pleť žien, ktoré prešli hormonálnymi zmenami (menopauza, atď.)
Použitie:  Ideálne opakovať ošetrenie 2x v priebehu mesiaca.
Cena: 1,5 hod -60 €

 

 

Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+421 (0) 904 616 468

Adresa

Štúrová 1
010 01, Žilina

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota na objednávku
Nedeľa zatvorené