manikura header

Manikúra a pedikúra

Japonská manikúra

Japonská manikúra P-SHINE je špeciálna metóda úpravy nechtov pomocou pravého včelieho vosku. Zbaví nechty lámania a štiepenia, dodá im zrkadlový lesk a pružnosť, spevní nechtovú platničku. Súčasne aj prekrví nechty a zabezpečí tak ich zdravý rast. Necht sa nepredlžuje, je prirodzený, môže sa lakovať a vydrží pokiaľ necht nevyrastie. Tento spôsob ošetrenia je vhodný ako pre ženy tak i pre mužov pre vypestovanie krásnych zdravých nechtov.

Pedikúra

KRÁSNA AŽ PO KONČEKY PRSTOV

Na to, aby sme boli krásni len nestačí dokonalé oblečenie, mejkap či nespočetné množstvo prípravkov na vlasy. Mali by sme sa snažiť byť príťažliví a krásni od hlavy po päty, ba až po končeky prstov. A to doslova.

Noha má sprostretkovať kontakt so zemou, po ktorej chodíme. Hoci sa vieme starať o svoje vlasy, pleť, telo či ruky, na pravidelnú a zodpovednú starostlivosť o svoje nohy veľmi nedbáme. Keďže chceme, aby nás nohy nezradili a nosili celý život, naozaj si zaslúžia našu pozornos

Dôležitá je pedikúra

Hoci je pedikúra veľmi potrebná, mnohí jej nepripisujú až takú dôležitosť a vnímajú ju ako nepodstatnú časť starostlivosti o telo. Pedikúra je ošetrovanie kože a nechtov na nohách. Sú to úkony pri ktorých sa poskytuje správna odborná starostlivosť o nohy a nechty a pri ktorých sa odstraňujú nedostatky a ponúka sa poradenstvo.

 

Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+421 (0) 904 616 468

Adresa

Štúrová 1
010 01, Žilina

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota na objednávku
Nedeľa zatvorené