pristrojove osetrenia header

Prístrojové ošetrenia

Na prečistenie pleti v našom salóne používame skin scruber-ultrazvukový peeling, ktorý vykonáva povrchový peeling bez poškodenia štruktúry pokožky. Pracuje na princípe veľmi jemných vysokofrekvenčných vibrácií, ktoré sú generované s rýchlosťou 25 000 pulzov za sekundu. Je to veľmi efektívny a moderný spôsob jednoduchého ošetrenia s okamžite viditeľnými výsledkami.

Po hĺbkovom čistení pleti si môžete dopriať ozonizáciu pleti. Prístroj sa používa pri ošetrení aknóznej a seborreickej pleti. Prístroj vytvára vysoké napätie, ktoré vzniká transformáciou striedavého prúdu. Elektrický výboj, ktorý vzniká, dráždi nervové zakončenia. Vzniká tým rozšírenie kapilár, zlepší sa prekrvenie, vzniknutý ozón má dezinfekčné učinky.

Okamžitý efekt omladenia tváre je viditeľný už po prvom ošetrení. Rádiofrekvencia – špeciálne ošetrenie ochabnutej pokožky tváre pôsobí ako prirodzený lifting a navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov, zvyšuje sa produkcia z kozmetologického hľadiska tak dôležitého kolagénu a elastínu.

Účinok galvanizácie je viditeľný už po prvej aplikácii, vďaka čomu si vyslúžil ľudové označenie „žehlička na pleť“ K ošetreniu pleti galvanickým prístrojom sú určené špeciálne gély na rôzne problémy pleti našej profesionálnej kozmetiky GUINOT.

Ultrazvuková kavitácia

funguje na prírodnom jave založenom na nízkofrekvenčnom ultrazvuku 40Khz. Tým sa uvoľní energia vo forme tepla a tlaku. Uvoľnená energia následne rozbije membrány tukových buniek, pričom neohrozuje iné tkanivo ani svalstvo.

Radiofrekvenčná liposukcia

Spája v sebe pôsobenie vákua, rádiofrekvencie, fotónového svetla. Využíva hlbkové rádiofrekvenčné prehriatie kožné riasy, vytvorenej v aplikačnej hlavici podtlakom. Efekt ošetrenia je intenzívnejšie ako pri ošetrení iba podtlakom. Ďalším efektom je zvýšená tvorba kolagénu, čo v konečnom dôsledku vedie ku vypnutiu kože

Platničky s lipolýzou a červeným LED svetlom

platničky orientované elektródy 1Mhz na spevnenie kože a na báze lipolyzy - uvoľnenie hormónu noradrenalínu umožňuje prirodzenú lipolýzu tukových buniek a LED červené pulzné svetlo na prirodzenú stimuláciu buniek a vyhladenie kože, celulitídy, strií.

Prístrojová lymfodrenáž dolných končatín

prebieha na základe kompresie vzduchom nafukovaných návlekov, do ktorých je vháňaný vzduch z prístroja. Pracuje s postupujúcou tlakovou vlnou umožňujúcou kompresnú lymfodrenáž, na princípe striedavej prístrojovej presoterapie. Nafukovaním jednotlivých komôr špeciálnych návlekov sa v stanovených intervaloch vytvára zvoľna postupujúci tlak, ktorý účinne nahradí nefungujúcu svalovú pumpu. Výsledkom je otvorenie lymfatického systému, lymfatických uzlín v celom tele, nielen tam, kde sa vykonáva.

 

Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+421 (0) 904 616 468

Adresa

Štúrová 1
010 01, Žilina

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota na objednávku
Nedeľa zatvorené