telove osetrenia header

Peeling

Očista aj relaxácia

Peelingová kúra môže byť nielen dobrou očistou pokožky, ale prečo si ju neužiť aj ako príjemnú relaxáciu, pri ktorej se celé telo uvolní. Môžete se tak zbaviť stresu a napäťia, dopriať si pocitu vyrovnanosti. Pri nanášaní peelingu a jeho jemného vmasírovania do pokožky vnímajte len svoje telo, zabudnite na starosti všedného dňa a užívajte si chvíľku pohody.

Kávový peeling

Všetko dobré, čo Vám prináša káva, získate, bez toho, aby ste ju museli priamo konzumovať.

Peeling kávou zlepšuje vzhľad pokožky majúcu sklon k celulitíde. Vďaka prírodným kyselinám, ktoré káva obsahuje, dochádza k regenerácii unavenej pokožky a zlepšeniu jej metabolizmu.

Pozitívne účinky na:

  • stimuláciu krvného obehu a ľudskej mysli,
  • zmiernenie celulitídy,
  • povädnutú, vyrážkovitú alebo povolenú pokožku.

Kávový peeling se postará o to, aby boli zväčšené citlivé póry do hĺbky očistené a aby bol poriadne rozprúdený proces prekrvovania celej kože i včetně jejích jednotlivých hlubších vrstev – přitom máte možnost stále vnímat příjemnou vůni tak typického kávového aroma.

Peeling s obsahem solí z Mrtvého moře

Peeling s obsahem solí z Mrtvého moře kombinuje sůl z Mrtvého moře, která je přirozeně bohatá na minerály, s mořským gelem s řasou Spirulinou a mandlovým olejem. Odstraňuje odumřelé kožní buňky a pomáhá tak čistit Vaši pokožku. Díky stimulaci lymfatického systému dochází k vylučování toxinů. Jemná masáž tímto přípravkem zlepšuje krevní cirkulaci, podporuje přirozenou hydrataci kůže,bojuje s celulitidou. Výsledkem je viditelně svěžejší, hladší a čistější pokožka od hlavy až po paty.

Kokosový peeling

Objavte tichomorské tajomstvo krásnej pokožky s luxusným kokosovým peelingom. Extrakty z kokosu jemne odstránia odumreté kožné bunky a uvoľnia zanesené póry, aby omladili Vašu pokožku. Kokos bohatý na vitamíny dodá potrebné živiny a hydratuje ju do hĺbky. Výsledkom je jemná, čistá a vyživená pokožka.

Cukrový peeling

Kryštáliky cukru z cukrovej trstiny obsahujú prírodné alfa-hydroxidy, ktoré majú schopnosť odstrániť starnúce kožné bunky, vyleštiť pokožku a uvoľniť zanesené póry. Zmes extra panenského kokosového oleja a extraktov z exotických orieškov hlboko hydratuje, vyživuje a ochráni Vašu krásnu pokožku. Zanechajú ju žiarivo zdravú. Vhodný pre všetky druhy pleti.

 

Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+421 (0) 904 616 468

Adresa

Štúrová 1
010 01, Žilina

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota na objednávku
Nedeľa zatvorené