zostihlujuci program header

Zoštíhlujúci program

Prístrojové ošetrenia

Ultrazvuková kavitácia

funguje na prírodnom jave založenom na nízkofrekvenčnom ultrazvuku 40Khz. Tým sa uvoľní energia vo forme tepla a tlaku. Uvoľnená energia následne rozbije membrány tukových buniek, pričom neohrozuje iné tkanivo ani svalstvo.

Radiofrekvenčná liposukcia

Spája v sebe pôsobenie vákua, rádiofrekvencie, fotónového svetla. Využíva hlbkové rádiofrekvenčné prehriatie kožné riasy, vytvorenej v aplikačnej hlavici podtlakom. Efekt ošetrenia je intenzívnejšie ako pri ošetrení iba podtlakom. Ďalším efektom je zvýšená tvorba kolagénu, čo v konečnom dôsledku vedie ku vypnutiu kože

Platničky s lipolýzou a červeným LED svetlom

platničky orientované elektródy 1Mhz na spevnenie kože a na báze lipolyzy - uvoľnenie hormónu noradrenalínu umožňuje prirodzenú lipolýzu tukových buniek a LED červené pulzné svetlo na prirodzenú stimuláciu buniek a vyhladenie kože, celulitídy, strií.

Prístrojová lymfodrenáž dolných končatín

prebieha na základe kompresie vzduchom nafukovaných návlekov, do ktorých je vháňaný vzduch z prístroja. Pracuje s postupujúcou tlakovou vlnou umožňujúcou kompresnú lymfodrenáž, na princípe striedavej prístrojovej presoterapie. Nafukovaním jednotlivých komôr špeciálnych návlekov sa v stanovených intervaloch vytvára zvoľna postupujúci tlak, ktorý účinne nahradí nefungujúcu svalovú pumpu. Výsledkom je otvorenie lymfatického systému, lymfatických uzlín v celom tele, nielen tam, kde sa vykonáva.

 

Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+421 (0) 904 616 468

Adresa

Štúrová 1
010 01, Žilina

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota na objednávku
Nedeľa zatvorené